Ocak 21, 2021

Kocaeli'de Haber buradan okunur

Son dakika Kocaeli haberleri, seri ilanlar, firma rehberi, vefatlar, nöbetçi eczaneler, kocaeli sinemaları, hava ve trafik durumu, şehir portalı.

ÖRNEK GSM ÖDÜLLERE DOYMUYOR !!!

ÖRNEK GSM ÖDÜLLERE DOYMUYOR !!!

Sosyal medya uygulaması olan instagram’ın en büyük iletişim markası haline gelen ve milyonlarca müşteriye hizmet veren ÖRNEK GSM yönetim kurulu başkanı Mehmet Nezir ÖRNEK son zamanlar da aldığı ödüller ile dikkat çekiyor.
Şu anda Online Pazar’lar da bir çok ünlü markanın teknoloji ürünlerini Türkiye’nin dört bir yanına hem toptan hem perakende satış yaparak yüz binlerce müşteriye hizmet vermektedir.
Vermiş olduğu kaliteli hizmet neticesinde müşterilerinin sevgilerini kazanarak halk oylaması ile daha önceden bir çok ulusal törende ödül almış olup şimdi ise 17 Şubat 2021 tarihin de Ankara The Green Park otel de düzenlenecek olan BİZ BİZE MEDYA ÖDÜLLERİNDE YILIN İLETİŞİM MARKASI ÖDÜLÜNÜ ALACAK
Bu başarılarını müşterilerine vermiş olduğu kaliteli hizmet neticesin de kazandığını söyleyen ÖRNEK GSM Yönetim kurulu başkanı Mehmet Nezir ÖRNEK müşterilerimize her zaman kaliteli hizmet vermeye devam edeceğiz diyerek kalite,dürüstlük, samimiyet başarının en büyük tohumlarıdır dedi.