“Türk İş Dünyası ve Uluslararası Ticaret Platformunda Büyük Bir oluşum İle İş, Siyaset, Sanat, Spor,ve Birçok Alanda Profesyonel bir ekip ile alanlarında yılların birikimini barındıran Dernek ve Federasyonları bir çatı altında toplanma kararı alındı “

Türk İş Dünyası ve Uluslararası Ticaret  Platformunda Büyük Bir oluşum İle İş Siyaset, Sanat, Spor ve Birçok Alanda Profesyonel bir ekip ile alanlarında yılların birikimini barındıran Dernek ve Federasyonları bir çatı altında toplanma kararı alındı Toplantı az önce sona erdi.

Türk İş ve Uluslararası Ticarette üstün başarılara imza atmış bir çok federasyonun içerisinde etkin çalışma hayatı olan, Bir çok kurum tarafından YILIN SİYASET ADAMI VE YILIN ULUSLARARASI SİYASİ VE TİCARİ DANIŞMANI Ödülerine sahip Ankara’nın tanınmış iş Adamı HAKAN AKTÜRK Genel Başkan seçilmiştir.

Ülkemizinde İçerisinde olduğu Ekonomik büyüme ve Ticari gelişimin göz önüne alındığında Türk İş Dünyası’nında böyle büyük bir birleşime ve güç birliğine ihtiyacı  olduğu alenidir.

  • Bizde  Ulusal  ve Yerel Basın olarak böyle güçlü bir oluşumun gerek yurtiçi  gerek yurtdışı medya etkinlikleri olarak yakınen takip  edeceğimizi bildirir Başaşarılarının devamını dileriz.